Raiola: Nie lubię Guardioli i jego nudnej taktyki

Autor: Michał Nowacki | 08.09.2016 16:04 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Agent piłkarski na kilka dni przed derbami Manchesteru stwierdził, że taktyka Josepa Guardioli nudzi go. Mino Raiola w ten sposób podgrzał atmosferę przed hitem 4. kolejki Premiership, gdzie snajper United, Zlatan Ibrahimović wystąpi przeciwko City, które prowadzi hiszpański trener. Piłkarz i szkoleniowiec mieli ze sobą okazję współpracować w Barcelonie, ale Szwed nie wspomina tego okresu pomyślnie.

– Ja nie lubię Josepa Guardioli, nie cierpię go i nie polubię. Każdy wie, co stało się z Ibrahimoviciem w Barcelonie, gdy on był trenerem. To dobry szkoleniowiec, ale jego filozofia futbolu wydaje się nudna dla mnie. On nie ma jaj, żeby usiąść obok mnie. Z Florentino Pérezem nie mam złych relacji, właściwie to nigdy z nim nie rozmawiałem. Nie muszę być jego przyjacielem czy wrogiem, nie mam ani dobrych, ani złych stosunków – powiedział Mino Raiola w rozmowie z Cadena Cope.

Paul Pogba w lecie był na liście życzeń „Królewskich”, ale Florentino Pérez przyznał, że Francuz wrócił do Manchesteru United, gdyż z agentem piłkarza było ciężko nawiązać pozytywne relacje.

Czytaj więcej o: Manchester United, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Josep Guardiola, Transfery, Trenerzy, Manchester City, Zlatan Ibrahimović, Paul Pogba, Florentino Perez, Mino Raiola

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze