Marotta: Przypadek zdecydował, że Pogba poprosił nas o transfer w tym samym momencie

Autor: Michał Nowacki | 08.09.2016 21:37 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Giuseppe Marotta ujawnił, że nie chciał sprzedawać Paula Pogby, ale piłkarz sam prosił go o transfer. 23-latek w lecie wrócił do Manchesteru United za rekordową kwotę transferową. Pieniądze ze sprzedaży Francuza pomogły zrealizować inny zakup i ściągnąć snajpera SSC Napoli, Gonzalo Higuaína.

– Zawsze powtarzałem, że nigdy nie chciałem sprzedawać Paula Pogba, był ważną postacią w klubie, dla trenera i fanów. Chciał zmienić scenerię, nabyć doświadczenia w innej sytuacji, więc w obliczu tego nie mogliśmy mu przeszkadzać. Chcieliśmy, aby był szczęśliwy. Byliśmy już ukierunkowani na pozyskanie Gonzalo Higuaína i to był obraz w naszej głowie. Przypadek zdecydował, że Pogba poprosił nas o transfer w tym samym momencie – przyznał Giuseppe Marotta w rozmowie z klubową stacją JTV.

Francuz zagrał jak dotychczas w dwóch meczach Manchesteru United w lidze angielskiej. Po trzech zwycięstwach „Czerwone Diabły” zajmują trzecie miejsce, gdyż lepszy bilans bramkowy ma Manchester City. Między nimi plasuje się Chelsea. Obie drużyny w sobotę zagrają w derbach Manchesteru na Old Trafford.

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Manchester United, Anglia, Włochy, Trenerzy, Paul Pogba, Gonzalo Higuain, Giuseppe Marotta

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze