Ibrahimović: Tęsknię za moją ostatnią wypłatą, którą miałem w Paris Saint-Germain

Autor: Michał Nowacki | 09.09.2016 20:09 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Zlatan Ibrahimović został zapytany przez dziennikarzy czy tęskni za Paris Saint-Germain. Szwed odpowiedział tylko jednym zdaniem.

– Tęsknię za moją ostatnią wypłatą, którą miałem w Paris Saint-Germain. To jest to, czego mi brakuje – rzekł z uśmiechem „Ibracadabra”.

– Paris Saint-Germain jest silną drużyną, kupili kilku dobrych zawodników i filozofia jest ta sama, czyli wygrać Ligę Mistrzów. Nie można pstryknąć palcami i wygrać Ligę Mistrzów, każdy by tak chciał. To nie tak działa. Trzeba ciężko pracować, nabrać cierpliwości, a następnie rzeczy przychodzą same z siebie. To już nie mój problem, mam teraz swoje własne problemy – dodał Szwed w rozmowie z SFR Sport.

W lecie tego roku Zlatan Ibrahimović przeniósł się do Manchesteru United za darmo, gdyż jego umowa z mistrzem Francji wygasła wraz z zakończeniem sezonu 2015/2016. W swoim pierwszym meczu o Tarczę Wspólnoty z Leicester City strzelił bramkę, w trzech kolejkach Premiership zdobył już trzy gole.

Mistrz Francji płacił Szwedowi blisko 290 tysięcy euro, według brytyjskich dziennikarzy na Old Trafford zarabia 260 tysięcy euro.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Manchester United, Anglia, Francja , Transfery, Kontrakt, Zlatan Ibrahimović, Paris Saint-Germain

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze