Prezydent OGC Nice: Balotellego chciał jeszcze jeden klub z Francji

Autor: Karol Brandt | 20.09.2016 14:47 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Jean-Pierre Rivere w rozmowie z „L'Equipe” stwierdził, że nie tylko „Les Aiglons” byli zainteresowani 26-letni Włochem.

Mario Balotelli, gdy powrócił do Liverpoolu z rocznego pobytu we włoskim Milanie, usłyszał, że nikt w „The Reds” na niego nie liczy. W związku z tym były piłkarz Manchesteru City musiał poszukać sobie nowego zespołu. Ostatecznie wylądował w OGC Nice. Francuzi nie musieli płacić za niego ani grosza, a sam piłkarz złożył podpis pod dwuletnim kontraktem.

– Jean-Michel Aulas chciał Mario w Lyonie. Dowiedziałem się o tym dopiero dzień przed przyjściem Balotellego. To mnie jednak nie dziwi, taki są realia rynkowe. Takich graczy jak on lub Younes Belhanda chciałoby się zakontraktować już w czerwcu, lecz to nie jest takie proste. Należy się odpowiednio przygotować, dawać z siebie maksimum i doprowadzić rozmowy do końca – powiedział prezydent czwartej ekipy poprzedniego sezonu Ligue1.

„Super Mario” jak dotąd rozegrał w nowym zespole dwa spotkania, oba w pełnym wymiarze czasowym. Warto dodać, że w debiucie z Olympique Marsylia popisał się dwoma bramki, a jego zespół wygrał 3:2. Mario Balotelli to 33-krotny reprezentant Włoch, lecz po raz ostatni wystąpił w kadrze 24 czerwca 2014 roku. Wówczas „Azzurri” mierzyli się z Urugwajem na Mistrzostwach Świata w 2014 roku, które były wtedy rozgrywane w Brazylii. 

Czytaj więcej o: Olympique Lyon, Francja , Mario Balotelli, OGC Nice

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze