Emery: Rabiot ma przed sobą wspaniałą przyszłość

Autor: Michał Nowacki | 20.09.2016 17:08 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Unai Emery dał szansę pomocnikowi i Adrien Rabiot jest piłkarzem podstawowego składu w Paris Saint-Germain. Trener mistrza Francji jest przekonany, że 21-latek ma przed sobą świetlaną przyszłość w zespole i reprezentacji Francji.

Zawodnik w poprzednim sezonie zagrał 24 razy w Ligue 1, zaś w obecnej kampanii wystąpił już w czterech kolejkach ligowych. Adrien Rabiot wciąż czeka na debiut w seniorskiej reprezentacji Francji.

– Jestem bardzo zadowolony z Adriena Rabiota. On ma wielką przyszłość w PSG i kadrze narodowej Francji. Zagrał świetne zawody z Caen w piątek. Rozmawiałem z nim, bo myślał, że może zrobić jeszcze więcej na boisku. To, co pokazuje do tej pory w pełni mnie zadowala – przyznał Unai Emery.

– Thiago Silva czuje się dobrze, robi postępy i wraca do zdrowia po kontuzji. Musi teraz zagrać w kilku meczach z rzędu. Każdy Brazylijczyk wiem, że lubi być przy piłce i on się przygotowuje do występu z Dijon. Był z nami w trakcie przygotowań do sezonu, nie pojechał na Igrzyska Olimpijskie. Jego priorytetem jest grać w PSG, a potem myśli o reprezentacji. On jest ważnym graczem dla nas i ma ogromne doświadczenie – dodał trener mistrza Francji.

Czytaj więcej o: Francja , Kontuzje , Trenerzy, Unai Emery, Thiago Silva, Paris Saint-Germain, Adrien Rabiot

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze