Była walka, ale bezbramkowa, Legia remisuje w Krakowie

Autor: Bartłomiej Misztal | 23.09.2016 23:07 | komentarzy: 2 | kategoria: Recenzja meczu |

Mistrz Polski stoczył z Wisłą Kraków zacięty bój. Chociaż obie drużyny spisują się poniżej oczekiwań w tym sezonie, to ich starcie mogło się podobać.

Pierwsza połowa przebiegła bardzo sprawnie. Wisła narzuciła Legii swoje tempo, przez co „Wojskowi” zostali zmuszeni do intensywnego wysiłku. Przyjezdni również mieli swoje okazje. Mecz miał prawo się podobać, chociaż brakowało w nim goli.

 

Po zmianie stron tempo spotkania było jeszcze żywsze. Sporo pracy mieli zarówno Miśkiewicz, jak i Malarz. Nie brakowało też fauli, za które sędzia Gil nieraz musiał pokazywać kartki.

 

Przełomowa okazała się 82. minuta. Wówczas Hlousek zagrał piłkę ręką w polu karnym. Do „jedenastki” podszedł Popović, ale Malarz wyczuł jego intencje i wybronił ten strzał, ratując Legię przed utratą bramki.

 

Jeszcze przed końcem meczu mistrz Polski starał się coś jeszcze zmienić. Niestety, albo zawodnicy gości napotykali się na Miśkiewicza, albo któryś z defensorów Wisły zatrzymywał akcję. Spotkanie, chociaż całkiem przyzwoite, zakończyło się bezbramkowym remisem.

 

Wisła Kraków – Legia Warszawa 0:0

Czytaj więcej o: Polska, Wisła Kraków, Legia Warszawa

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Raport z polskich boisk #16

  Do ostatniej kolejki sezonu 2017/2018 musieliśmy czekać, by poznać mistrza Polski, ale status quo zostało utrzymane. Po skandalu w Poznaniu tytuł wywalczyła Legia, zaś wicemistrzostwo zdobyła Jagiellonia. Podium zamknął Lech, a w pucharach wystąpi Górnik Zabrze.

  czytaj więcej
 • Raport z polskich boisk #15

  W 36. kolejce mogło się sporo wydarzyć, włącznie z tym, że mogliśmy poznać mistrza Polski. Nic takiego się jednak nie stało i o tytule zadecydują mecze w przyszłą niedzielę. Wiemy na razie tylko, że walka o złote medale rozstrzygnie się między Legią a Jagiellonią, a z wyścigu „wypisał się” już Lech.

  czytaj więcej
 • Raport z polskich boisk #14

  35. kolejka w grupie mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy tym razem obfitowała w bramki. Po horrorze Legia utrzymała pozycję lidera, Jagiellonia wywiozła komplet punktów z Poznania, a Wisła Kraków zgłosiła akces do walki o puchary.

  czytaj więcej
 • Raport z polskich boisk #13

  W 34. kolejce LOTTO Ekstraklasy drużyny grające w grupie mistrzowskiej nie rozpieściły swoich kibiców – w czterech spotkaniach padły tylko 2 bramki. Remisy zanotowały Legia, Lech i Jagiellonia, dzięki czemu status quo w ligowej tabeli zostało utrzymane. Różnice punktowe między tymi drużynami wciąż są niewielkie.

  czytaj więcej
 • Raport z polskich boisk #12

  3. kolejka „dogrywki” do sezonu przyniosła zmianę lidera. Niespodziewane potknięcia Lecha i Jagiellonii skrzętnie wykorzystała Legia. Walka o mistrzostwo Polski nabiera rumieńców.

  czytaj więcej

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze