Van Persie: Może wrócę do Anglii

Autor: Michał Nowacki | 29.09.2016 09:31 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Były snajper Arsenalu i Manchesteru United ujawnił, że może wrócić do Anglii. Robin van Persie aktualnie jest zawodnikiem Fenerbahçe i niewykluczone, że po zakończeniu sezonu zdecyduje się jeszcze zagrać w Premiership. Holender zapewnia, że istotny wpływ przy podejmowaniu decyzji będą miały jego dzieci.

– Kilka przeprowadzek w ostatnich latach mnie czekało i odpowiada mi to. Przez lata widziałem, że nie da się zaplanować całej swojej kariery. Muszę przyjąć wszelkie rzeczy pojawiające się na mojej drodze. Od 13 lat gram poza ojczyzną i odpowiada mi to, dobrze czułem się w Anglii, Turcji czy gdziekolwiek indziej – stwierdził Robin van Persie w wywiadzie dla telewizji Feyenoordu.

– Moje dzieci są bardziej z Anglią związane niż niderlandią, dorastały na Wyspach Brytyjskich. Przychodzi taki czas, kiedy one również uzyskują większy głos i mogą powiedzieć, gdzie chciałyby żyć i być – dodał Holender.

Dzisiaj van Persie zagra w barwach Fenerbahçe przeciwko swojemu byłemu zespołowi, Feyenoord Rotterdam. W następnych kolejkach zmierzy się także z innym swoim byłym klubem, Manchesterem United. Wszystkie mecze odbywają się w grupie A Ligi Europy.

Czytaj więcej o: Anglia, Transfery, Turcja, Fenerbahce Stambuł, Robin van Persie

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze