Ancelotti: Mieliśmy za mało sytuacji strzeleckich

Autor: Michał Nowacki | 29.09.2016 19:32 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Bayern Monachium ponownie musiał uznać wyższość Atlético Madryt. Carlo Ancelotti narzekał, że jego zespół stworzył sobie zbyt mało szans strzeleckich. Mistrz Niemiec do środy wygrał wszystkie osiem meczów we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie, ale na Vicente Calderón ta passa została przerwana.

– My kontrolowaliśmy grę, mieliśmy przewagę, ale stworzyliśmy sobie za mało okazji. Straciliśmy kilka piłek i graliśmy za wolno. To był ciężki mecz, tak jak się spodziewaliśmy. Mogliśmy zagrać lepiej. Straciliśmy gola i próbowaliśmy wrócić do naszego stylu gry. Jednak wszystko działo się za wolno i mieliśmy za mało okazji do zdobycia bramki – zaczął Carlo Ancelotti.

– Porażka zawsze jest smutna i nikt nigdy nie chce przegrać. Musimy ocenić spotkanie, co zrobiliśmy dobrze a co źle. Jesteśmy na początku sezonu, wciąż mamy szansę na zajęcie pierwszego miejsca w grupie. W tym celu będziemy musieli pokonać Atlético w rewanżu u siebie. Przeciwko nim trzeba grać szybko i wykorzystać każdą akcję. To nie był dobry mecz, ale to tylko gra. Następnym razem będzie lepiej – dodał Włoch.

Podobne zdanie na temat rywala miał Arjen Robben, który wzywał kolegów do skuteczności i dokładności pod bramką Atlético Madryt.

– To był wielki mecz w fazie grupowej. Zaczęliśmy bardzo dobrze, byliśmy agresywni i mieliśmy szanse strzeleckie. Trzeba wziąć je mieć i wykorzystać w meczach z Atlético. Oni tak właśnie zrobili przeciwko nam. Musimy nauczyć się tego samego i w sobotę wygrać z 1. FC Köln – rzekł Arjen Robben.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Atletico Madryt, Bayern Monachium, Hiszpania, Niemcy, Carlo Ancelotti, Trenerzy, Arjen Robben, Atl. Madryt - Bayern 2016-09-28

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze