Rodgers: Wspaniale jest mieć Dembélé w składzie

Autor: Michał Nowacki | 29.09.2016 20:34 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Trener Celtiku FC, Brendan Rodgers w samych superlatywach wypowiedział się o swoim podopiecznym. Moussa Dembélé na Parkhead przyszedł w lecie tego roku, zaś w meczu z Manchesterem City strzelił dwa gole w zremisowanym spotkaniu 3:3.

– Mamy szczęście mieć Moussa Dembélé w swoim zespole. Był pożądany na rynku transferowym przez wiele zespołów, ale jego agent jest mądrym facetem. Czy lepiej udać się do tak zwanej lepszej ligi i siedzieć na ławce i nie mieć wielu gier, czy też przyjść do wielkiego klubu, który zapewnia możliwość rozwoju i inwestować czas, aby stać się jeszcze lepszym piłkarzem? Widziałeś jego zwinność przy trzeciej bramce. Ma ogromny talent i wspaniały charakter – przyznał Brendan Rodgers.

– Jesteśmy rozczarowani z powodu straconych bramek. Musimy przeanalizować wszystkie trzy sytuacje i poprawić naszą grę. Przy pierwszej strzelonej bramce City miało sporo szczęścia. Myślę, że występ mojego zespołu był absolutnie wspaniały na tym poziomie. Gracze zasługują na wielki kredyt, aby grać przeciwko Manchesterowi City i wykonywać to tak jak oni zrobili. To było niesamowite. Bardzo mały procent z nas czuje, że mogliśmy zrobić to lepiej, szczególnie przy drugim i trzecim prowadzeniu. Wszystko inne było znakomite – dodał trener Celtiku FC

– Zachowanie kibiców było niesamowite, zrobili taki hałas, że nigdy takiego nie słyszałem odkąd tutaj jestem. Grałem na całym świecie, na wielkich stadionach, ale tylko nasi fani pokazali czystą pasję. Gdy kibice i zespół są na tym samym poziomie, to bardzo trudno grać rywalom, nawet takim jak Manchester City – zakończył szkoleniowiec.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Celtic Glasgow, Anglia, Szkocja, Trenerzy, Manchester City, Moussa Dembélé, Brendan Rodgers, Celtic - Man. City 2016-09-28

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze