„Nie zmienię się”

Autor: Martyna Dębińska | 03.10.2016 14:06 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Główny winowajca wczorajszej porażki FC Barcelony oraz straty ważnych trzech punktów w kontekście walki o mistrzostwo kraju, Marc-André ter Stegen udzielił krótkiego wywiadu, w którym zapewnił, że nie zamierza zmieniać swojego stylu gry.

„Duma Katalonii” poległa wczoraj na Estadio Balaídos z Celtą 4:3. Gospodarze wygrywali do przerwy 3:0, ale przyjezdnym udało się nawiązać walkę dzięki trafieniom Gerarda Piqué oraz Neymara. W momencie, kiedy ekipa Luisa Enrique była o krok od wyrównania i napierała coraz bardziej na rywali, fatalnie zachował się bramkarz gości, Marc-André ter Stegen. Niemiec sprezentował Celcie gola na 4:2. Mimo, że w końcówce straty zmniejszył po raz kolejny Piqué, Barcelona poległa w Vigo.

– Oczywiście, porażka z Celtą to moja wina, popełniłem błąd, który kosztował nas stratę punktów. Gdybym tego nie zrobił, może byśmy wygrali. Przepraszam za to. Jednak na zarzuty odnośnie mojej gry mam tylko jedną odpowiedź - nie zmienię jej.

W podobnym tonie o całej sytuacji wypowiadał się na gorąco po meczu Gerard Piqué, który przyznał, że ter Stegen rzeczywiście gra ryzykownie, lecz nie powinien się zmieniać.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Gerard Pique, Marc-Andre Ter Stegen, Celta Vigo

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze