W Madrycie nie chcą polskich kibiców. Real boi się o bezpieczeństwo

Autor: Kacper Chwedoruk | 04.10.2016 19:40 | komentarzy: 11 | kategoria: News |

Real Madryt zablokował możliwość kupienia biletów na sektory przeznaczone dla gospodarzy przez kibiców z Polski. W związku z tym, 18 października na Santiago Bernabeu zobaczymy ograniczoną liczbę fanów znad Wisły.

Działacze wicemistrza Hiszpanii, bojąc się o los swoich kibiców, zablokowali możliwość kupna biletów kibicom z Polski na spotkanie w Madrycie. Można się domyślać, że głównym powodem takiej decyzji było zachowanie fanów warszawskiej drużyny w pierwszym pojedynku z Borussią Dortmund.

– Zgodnie z obowiązującym prawem i przepisami UEFA, miejsca na bilety przypisane do kibiców drużyny gości są dostępne tylko w przypadku zakupu dokonanego przez Legię Warszawa. Będą odpowiednio oddzielone od reszty publiczności ze względów bezpieczeństwa. Dlatego Real Madryt zastrzega sobie prawo do odmowy wejścia na stadion kibicom drużyny gości, którzy kupili bilety za pośrednictwem innych środków i nie znajdujących się na obszarze przeznaczonym dla fanów gości – czytamy na stronie Realu Madryt w miejscu, w którym można kupować bilety na pojedynek Ligi Mistrzów.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Real Madryt, Legia Warszawa

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (11)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze