Benzema może wrócić do reprezentacji!

Autor: Karol Brandt | 06.10.2016 19:09 | komentarzy: 8 | kategoria: News |

Prezydent francuskiego związku piłki nożnej poinformował, że snajper Realu Madryt jest do dyspozycji Didiera Deschampsa.

Przypominamy, że 29-latek w grudniu został odsunięty od reprezentacji. Miało to związek z udziałem byłego piłkarza OL w wypłynięciu sekstaśmy z udziałem Mathieu Valbueny. Natomiast w listopadzie usłyszał zarzuty szantażu oraz udziału w grupie przestępczej i do obu się przyznał.

Pokłosiem tego zdarzenia była nieobecność Karima Benzemy na Euro 2016. Wygląda jednak na to, że 81-krotny reprezentant Francji może wrócić do kadry zespołu zarządzanego przez Didiera Deschampsa. O czym poinformował Noël Le Graët na łamach Le Figaro.

– Karim jest do dyspozycji selekcjonera. Nie można karać ludzi w nieskończoność. Sprawa wciąż jest w toku i uważam, że to trwa zbyt długo, ale tak działa wymiar sprawiedliwości. Nie wymagamy od reprezentantów tego, by byli święci, ale najlepsi gracze muszą być przykładem dla innych – stwierdził.

– Uwielbiamy tego piłkarza. On nigdy nie sprawiał problemów w drużynie narodowej. Didier Deschamps zawsze był po jego stronie, nawet wtedy, gdy nie strzelał goli. Dobrze rozpoczął sezon, zobaczymy zatem co się wydarzy – dodał prezydent FFF. 

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Francja , Karim Benzema

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (8)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze