Angel Di Maria wybrał piątkę najlepszych piłkarzy

Filip Zieliński | 11.10.2016 12:20 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Piłkarze bardzo często są proszeni o opinie na temat swoich klubowych kolegów czy innych topowych piłkarzy. Najczęściej w formie wybrania 5-osobowej drużyny.

W wieku 28 lat argentyński skrzydłowy grał w najlepszych klubach na świecie, takich jak: Real Madryt, Manchester United czy aktualnie PSG. Tym samym, bardzo dobrze wyszkolony technicznie były gracz Benfiki Lizbona miał przyjemność gracz z tymi najlepszymi, i większość z nich wybrał do swojej jedenastki. Tylko z jednym z nich nie grał w jednej drużynie. 

Kogo wybrał di Maria? Przekonajcie się sami:

Czytaj więcej o: Francja , Paris Saint-Germain, Cristiano Ronaldo, Angel Di Maria, Lionel Messi

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #12

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień zakupowego szaleństwa. Tym razem szczególną dawkę doniesień transferowych otrzymali kibice Chelsea. Poznaliśmy także nazwisko bramkarza, który zwolnił miejsce w zespole Liverpoolu dla Alissona Beckera.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #9

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy listę graczy znajdujących się na wylocie z Barcelony, nowe doniesienia o poczynaniach transferowych Realu, a także oficjalne odejście Daleya Blinda z Manchesteru United.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #7

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy spory zakup West Hamu, wypowiedzi na temat swojej przyszłości gwiazd Chelsea oraz kolejne informacje związane z transferem Cristiano Ronaldo.

  czytaj więcej

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze