Simeone: Griezmann świetnie zareagował na słowa rodaka

Autor: Michał Nowacki | 15.10.2016 14:50 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

W ostatnich dniach Franck Ribéry w krytyczny sposób wypowiedział się o swoim rodaku i przyznał, że Antoine Griezmann musi w ciągu kilku lat pokazać, że jest światowej klasy zawodnikiem. W obronie napastnika stanął jego klubowy trener, Diego Simeone.

Griezmann był najlepszym strzelcem Atlético Madryt, Królem Strzelców Euro 2016 z dorobkiem sześciu goli. W końcówce sezonu stołeczny klub przegrał walkę z Barceloną o mistrzostwo Hiszpanii, zaś Francuz zdobył 22 gole. 

– Uważam, że swoją dobrą grę trzeba udowodnić w ciągu 10-12-15 lat, jeśli chcesz być wśród najlepszych. Zrób to, a potem będę ci gratulować – powiedział Franck Ribéry z Bayernu Monachium.

– Będę kontynuował swoją pracę, tak jak mówisz. Zobaczymy na koniec jakim zawodnikiem jestem, ale wiem, że jestem na dobrej drodze. Każdy ma swoje zdanie. Dla mojego ojca jestem najlepszym graczem na świecie. Dla fanów Atlético też – przyznał Antoine Griezmann w rozmowie z Eurosport.

– Antoine Griezmann jest facetem, który bardzo wyraźnie mówi o swoich pomysłach. On dojrzał bardzo dobrze w czasie, który spędził w Atlético. Nie martwię się, że istnieje jakaś presja na nim. Nie mogę obserwować opinii wszystkich, ale ja zawsze szanuje zdanie innych. Pomyślałem, że Griezmann zareagował znakomicie na słowa rodaka. Nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat – przyznał Diego Simeone na przedmeczowej konferencji prasowej z Granadą.

Czytaj więcej o: Atletico Madryt, Bayern Monachium, Hiszpania, Niemcy, Trenerzy, Diego Simeone, Franck Ribery, Antoine Griezmann

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze