"Chicharito" wróci do Realu?

Autor: Michał Nowacki | 20.10.2016 18:01 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Javier Hernández jako zawodnik Manchesteru United spędził sezon 2014/2015 na wypożyczeniu w Realu Madryt. Obecnie Meksykanin gra dla Bayeru Leverkusen, ale "Królewscy" nie wykluczają, że napastnik wróci do nich do klubu.

– Chciałbym zobaczyć Chicharito znowu w Realu Madryt. Czuję, że jest on doskonałym graczem – powiedział w rozmowie z Fox Sports Santiago Aguado, jeden z dyrektorów Realu Madryt.

28-letni napastnik zdobył imponującą liczbę 33 goli w 50 występach w barwach "Aptekarzy". W kampanii 2014/2015 "Chicharito" zagrał w 33 spotkaniach, w których zdobył dziewięć goli.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Niemcy, Transfery, Bayer Leverkusen, Javier Hernandez

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #7

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy spory zakup West Hamu, wypowiedzi na temat swojej przyszłości gwiazd Chelsea oraz kolejne informacje związane z transferem Cristiano Ronaldo.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #6

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy nazwisko nowego trenera „The Blues”, kolejne doniesienia na temat Cristiano Ronaldo oraz oficjalne stanowisko Realu Madryt w sprawie informacji o zainteresowaniu Neymarem przez hiszpański klub.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #5

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem był on szczególny dla kibiców Chelsea FC.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #4

  Dzisiejszy artykuł po raz kolejny zaczniemy od wątku Cristiano Ronaldo. Tym razem nie będzie on dotyczył jego pożegnania z Realem Madryt, lecz przyszłości w Juventusie.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #3

  Kolejny dzień z rzędu pierwszoplanowym bohaterem mediów jest Cristiano Ronaldo. Jednak tym razem nie przeczytamy w gazetach kolejnych doniesień odnośnie jego przyszłości, lecz wyrazy uznania i podziękowania za wszystko, co zrobił w barwach Realu Madryt. Sytuację z Portugalczykiem bez wątpienia najlepiej oddaje w symbolicznym znaczeniu pieśń Horacego – „Wybudowałem pomnik”.

  czytaj więcej

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze