Emery: Silva jest szczęśliwy, że gra i mieszka w Paryżu

Autor: Michał Nowacki | 28.10.2016 16:31 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Trener Paris Saint-Germain przyznał, że Thiago Silva jest ważnym zawodnikiem w jego układance. Unai Emery jest świadomy, że stoper jest na celowniku Juventusu i z pewnością będzie chciał zrobić wszystko, aby 32-latka zostawić w klubie na kolejne lata.

Środkowy obrońca z mistrzem Francji ma umowę do lata 2018 roku i spekuluje się, że jeżeli zawodnik do końca roku nie dostanie nowego kontraktu to zdecyduje się odejść z Parc des Princes. Rozmowy w sprawie nowej umowy trwają już prawie od roku. Brazylijczyk we francuskim klubie gra od lata 2012 roku, kiedy to trafił z włoskiego Milanu i stał się kapitanem zespołu.

– Thiago Silva ma duże doświadczenie i wszyscy piłkarze szanują go. Tak samo ja go szanuję. Rozmawiałem z nim wiele razy, został powołany do kadry narodowej Brazylii i jest szczęśliwy, że gra i mieszka w Paryżu. On jest bardzo zmotywowany i jest ważnym ogniwem w naszym zespole. Ma moje zaufanie, aby pomóc zespołowi grać lepiej – rzekł Unai Emery.

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Francja , Włochy, Transfery, Trenerzy, Kontrakt, Unai Emery, Thiago Silva, Paris Saint-Germain

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze