Touré prosi agenta o poprawę relacji z Guardiolą

Autor: Michał Nowacki | 04.11.2016 08:20 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Pomocnik Manchesteru City, Yaya Touré poprosił swojego agenta, aby przeprosił się z Josepem Guardiolą. Piłkarz chce wrócić do składu "The Citizens", odbudować relacje z trenerem i Dimitri Seluk zapewnił, że nie będzie się już wypowiadał publicznie o szkoleniowcu angielskiego klubu.

– Guardiola wygrywa mecze w tym sezonie i każdy musi zobaczyć jego fantastyczny futbol. Jednak jego osobowość wiele pozostawia do życzenia. Powtarzam to, bo tak było w Barcelonie i Bayernie Monachium. Wiele osób go nie lubi – mówił agent Yaya Touré pod koniec września.

Guardiola przyznał, że chciałby znowu włączyć Iworyjczyka do składu, ale afery z boiska sprawiły, że jest to niemożliwe. Sfrustrowany reprezentant Wybrzeże Kości Słoniowej poprosił swojego agenta, aby poprawił on swoje relacje z trenerem. Pomocnik umowę ma do końca sezonu i w lecie będzie mógł odejść za darmo.

– Rozmawiałem z Yaya w ciągu ostatnich kilku dni i on poprosił mnie, abym pogodził się z Guardiolą. Zgodziłem się z nim, że muszę robić to, co mogę, aby sytuacja była lepsza dla zawodnika i klubu. Jestem prawdziwy w tym, co mówię. Nie jestem człowiekiem nierozsądnym. Najważniejsze jest to, że staramy się wybaczyć to, co działo się w przeszłości. To jest prawdziwy gest. Mam nadzieję, że Pep zaakceptuje mnie i zaczniemy wszystko od nowa – przyznał Dimitri Seluk.

– Oczywiście mam nadzieję, że Pep podejmie decyzję o wprowadzeniu Yaya znowu do składu. Ale nawet jeśli nie, mogę zapewnić go, że nie mam zamiaru mówić o nim więcej w mediach. Wysłałem tę wiadomość do niego ponieważ Pep nie odbierał moich telefonów. I naprawdę mam nadzieję, że może to być nowy początek i Yaya może pomóc Manchester City wygrać kolejne trofea – dodał agent pomocnika.

Czytaj więcej o: Anglia, Josep Guardiola, Trenerzy, Kontrakt, Manchester City, Yaya Toure

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze