Najlepszy użytkownik października

Autor: Michał Nowacki | 07.11.2016 18:20 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Znamy już zwycięzcę w plebiscycie najlepszego użytkownika w październiku na portalu LigaMistrzow.com

W zeszłym miesiącu najaktywniejszy był Neral, wykazał się także nie tylko największą ilością komentarzy, ale także najlepszymi opiniami na dany temat. Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej i podanie adresu do przesłania nagrody za wygraną.

Zachęcamy do komentowania artykułów i udzielania się na forum naszej strony. Przewidujemy także w listopadzie nagrodę. Przy wyłanianiu zwycięzcy zwracamy uwagę nie tylko na ilość komentarzy, ale także na ich jakość, treść, merytoryczną wypowiedź i kulturę w stosunku do innych użytkowników.

Czytaj więcej o: LigaMistrzow.com

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Zostań redaktorem LigaMistrzow.com!

  Serwis LigaMistrzow.com kompletuje kadrę na nowy sezon. Zgłoś się, być może potrzebujemy właśnie Ciebie!

  czytaj więcej
 • Koniec transferowej sagi. Mączyński w Legii!

  Kontrowersyjny transfer stał się faktem. Reprezentant polski podpisał z "Wojskowymi" dwuletni kontrakt z automatyczną opcją przedłużenia go o kolejny rok. Legia Warszawa zapłaciła za pomocnika Wisły Kraków 500 tyś. euro plus bonusy za awans "Legionistów" do Ligi Mistrzów.

  czytaj więcej
 • Praktyki studenckie w LigaMistrzow.com

  Studiujesz dziennikarstwo bądź jesteś na kierunku filologia polska (specjalność: edytorstwo tekstów) i czekają Cię obowiązkowe praktyki zawodowe? Znalazłeś się w dobrym miejscu! Jeżeli śledzisz na bieżąco wydarzenia piłkarskie, a w szczególności rozgrywki Ligi Mistrzów, mamy dla Ciebie propozycję! Stań bark w bark z nami, pisz, edytuj, ucz się, zdobądź podpis, znajomości i pogłęb swoją pasję!

  czytaj więcej
 • Puchar Konfederacji z LigaMistrzow.com

  W turnieju będącym próbą generalną przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata zagrają reprezentację, które w ostatnich latach na swoich kontynentach nie miały sobie równych. Dodatkowo udział w Pucharze Konfederacji wezmą także mistrzowie świata oraz gospodarz imprezy – Rosja.

  czytaj więcej
 • Mateusz Święcicki: Siłą Juve jest dziś potężny fundament

  - Moim zdaniem Juventus ma jeden z najmocniejszych składów w swoich dziejach, a na pewno lepszy od tego, który nie sprostał Barcelonie w finale Ligi Mistrzów w 2015 roku - twierdzi Mateusz Święcicki, komentator Eleven Sports.

  czytaj więcej

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze