Łukasz Teodorczyk najlepszym piłkarzem października!

Autor: Karol Brandt | 11.11.2016 14:35 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Polski snajper grający obecnie w RSC Anderlecht został doceniony przez kibiców tego klubu.

25-latek po raz drugi z rzędu wygrał plebiscyt na najlepszego piłkarza miesiąca. Oprócz tego, wygrał on w konkursie na najpiękniejszą bramkę października. Kibice za takową uznali tę strzeloną przeciwko KSC Lokeren OV.

W pierwszej kategorii dziewięciokrotny reprezentant Polski zdeklasował kolegów z zespołów. Zdobył bowiem aż 91% głosów, co nie może dziwić, zważywszy na fakt, że w październiku strzelił on sześć bramek w sześciu meczach.

Łukasz Teodorczyk w tym sezonie zaliczył już 15 trafień w 20 spotkaniach. Do tego wyniku dołożył także dwie asysty. Polski napastnik urodzony w Żurominie jest najskuteczniejszym zawodnikiem Jupiler Pro League, w której jak dotąd strzelił dziewięć goli.

Przypominamy, że piłkarz ten przed rozpoczęciem sezonu trafił na wypożyczenie z Dynama Kijów do Anderlechtu. W umowie zawartej pomiędzy obiema stronami została zawarta klauzula wykupu, która wynosi 5 mln euro. W ostatnim czasie dyrektor sportowy klubu rozgrywającego swojego spotkania na Stade Constant Vanden Stock przyznał, że wicemistrz Belgii z niej skorzysta.  

Czytaj więcej o: RSC Anderlecht, Belgia, Łukasz Teodorczyk

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze