Łukasz Teodorczyk najlepszym piłkarzem października!

Autor: Karol Brandt | 11.11.2016 14:35 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Polski snajper grający obecnie w RSC Anderlecht został doceniony przez kibiców tego klubu.

25-latek po raz drugi z rzędu wygrał plebiscyt na najlepszego piłkarza miesiąca. Oprócz tego, wygrał on w konkursie na najpiękniejszą bramkę października. Kibice za takową uznali tę strzeloną przeciwko KSC Lokeren OV.

W pierwszej kategorii dziewięciokrotny reprezentant Polski zdeklasował kolegów z zespołów. Zdobył bowiem aż 91% głosów, co nie może dziwić, zważywszy na fakt, że w październiku strzelił on sześć bramek w sześciu meczach.

Łukasz Teodorczyk w tym sezonie zaliczył już 15 trafień w 20 spotkaniach. Do tego wyniku dołożył także dwie asysty. Polski napastnik urodzony w Żurominie jest najskuteczniejszym zawodnikiem Jupiler Pro League, w której jak dotąd strzelił dziewięć goli.

Przypominamy, że piłkarz ten przed rozpoczęciem sezonu trafił na wypożyczenie z Dynama Kijów do Anderlechtu. W umowie zawartej pomiędzy obiema stronami została zawarta klauzula wykupu, która wynosi 5 mln euro. W ostatnim czasie dyrektor sportowy klubu rozgrywającego swojego spotkania na Stade Constant Vanden Stock przyznał, że wicemistrz Belgii z niej skorzysta.  

Czytaj więcej o: RSC Anderlecht, Belgia, Łukasz Teodorczyk

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Raport ligowy: Spadkowicze #10

  Świetny występ Piotr Zielińskiego w barwach SSC Napoli, powrót na boisko drużyny Jakuba Rzeźniczaka i kolejne zwycięstwo zespołu Kamila Glika. Miniony weekend przyniósł sporo emocji, jeśli chodzi o spadkowiczów rozgrywek Ligi Mistrzów.

  czytaj więcej
 • Raport ligowy: Spadkowicze #9

  Wygrane spotkania Borussii Dortmund oraz RB Leipzig. Świetny mecz AS Monaco i strata punktów Celticu. Dużo działo się w minionym tygodniu u spadkowiczów Ligi Mistrzów!

  czytaj więcej
 • Raport ligowy: Spadkowicze #8

  Bramka Łukasza Teodorczyka, całe spotkanie Rafała Gikiewicza oraz kolejne minuty Piotra Zielińskiego. To tylko namiastka tego, co wydarzyło się na przestrzeni ostatnich dni, jeśli chodzi o zespoły, które odpadły z Ligi Mistrzów.

  czytaj więcej
 • Raport ligowy: Spadkowicze #7

  Porażka drużyny z Madrytu w Copa del Rey, remis Borussii i przegrana RB Leipzig. To i dużo więcej można znaleźć w najnowszym raporcie spadkowiczów!

  czytaj więcej
 • Raport ligowy: Spadkowicze #3

  Przed świętami Bożego Narodzenia, drużyny, które nie zakwalifikowały się do dalszej fazy Ligi Mistrzów, rozegrały spotkania ligowe oraz pucharowe. Jak radziły sobie zespoły m.in. Piotra Zielińskiego, Bartosza Bereszyńskiego czy Kamila Glika?

  czytaj więcej

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze