Carvajal: Chciałbym, aby Koke grał u nas

Autor: Michał Nowacki | 12.11.2016 07:35 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Obrońca Realu Madryt, Daniel Carvajal wierzy, że rozgrywający Atlético Madryt byłby idealnym wzmocnieniem dla "Królewskich". Hiszpan chętnie na Santiago Bernabéu widziałby Koke.

– Chciałbym, aby Koke z Koke z Atlético Madryt przeniósł się do nas. On jest znakomitym piłkarzem, świetnie się porusza na murawie. On jest typem zawodnika, który dyktuje grę, utrzymuje zespół w posiadaniu piłki. Myślę, że jest bardzo ciekawym graczem. W dodatku to mój dobry przyjaciel – rzekł Carvajal w rozmowie z Cadena SER.

Przed rokiem z Porto został ściągnięty Danilo za około 30 milionów euro, ale Zinédine Zidane stawia na prawej flance na Carvajala. Hiszpan docenia ile trudnych decyzji musiał podjąć trener odkąd na początku stycznia objął stery "Królewskich".

– Zinédine Zidane jest fair wobec wszystkich zawodników. Myślę, że musiał podjąć kilka trudnych decyzji personalnych, np. z Isco czy Jamesem Rodríguezem. On jest ostrożnym i spokojnym człowiekiem – dodał obrońca.

Po przerwie na mecze państwowe dojdzie w Primera División do prawdziwego hitu. W 12. kolejce na Vicente Calderón wybiegnie Atlético Madryt, które podejmie u siebie Real Madryt. Derby stolicy mogą przynieść Barcelonie fotel lidera.

Czytaj więcej o: Atletico Madryt, Real Madryt, Hiszpania, Transfery, Trenerzy, James Rodriguez, Zinedine Zidane, Dani Carvajal, Isco, Koke

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze