Agüero: W reprezentacji piłkarze nie mają wiary w końcowy sukces

Autor: Michał Nowacki | 12.11.2016 07:55 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Javier Mascherano uważa, że Argentyna nie może niczym usprawiedliwiać swoich ostatnich wyników w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Ekipa Edgardo Bouzy w czterech meczach dwa razy zremisowała i dwa razy przegrała. Najbardziej dotkliwa strata punktów była ta we czwartek, kiedy Brazylia u siebie gładko wygrała 3:0 i skomplikowała Messiemu i spółce sprawę w kwestii awansu na Mundial.

– Oczywiście wszystko musi się zmienić. Mamy do czynienia z tymi dniami, w których znajdziemy sposób, aby zacząć wygrywać. Musimy pracować nad wszystkim, ciężko pracować. Nie możemy usprawiedliwiać naszych wyników. Jest to sytuacja, że ​​nie można okłamywać siebie w tym temacie i musimy się z tego sami podnieść – stwierdził Javier Mascherano.

W drugiej połowie wszedł Sergio Agüero z Manchesteru City, ale także on nie miał pomysłu na odmianę wizerunku Argentyny na boisku. Snajper uważa, że problemem jest niska wiara w zespole w końcowy sukces.

– Nie mamy dobrego momentu i to jest jasne dla wszystkich. Musimy we wtorek wygrać z Kolumbią, wynik jest dla nas istotny. Cała grupa nie jest całkowicie dobra, ale mamy kolejny ważny mecz i mam nadzieję, że ludzie mogą przyjść na nasz stadion i nie zawiodą się nami i naszymi poczynaniami na boisku – przyznał snajper "The Citizens".

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Anglia, Hiszpania, Manchester City, Argentyna, Sergio Aguero, Javier Mascherano

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze