Więcej Holandii w Rzymie!

Tomasz Kurpiewski | 17.11.2016 11:03 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

AS Roma stara się powiększyć holenderską kolonię w swoich szeregach. Bliski podpisania nowego kontraktu jest Kevin Strootman. Jednocześnie, działacze rzymskiego klubu pracują nad transferem Memphisa Depaya.

Jak podaje Corriere dello Sport, nowa umowa dla Strootmana jest gotowa. Wszystko przebiega zgodnie z planem, a do jej wejścia w życie brakuje tylko kilku formalności.

Giallorossi zabiegają także o innego holenderskiego zawodnika. Od dłuższego czasu starają się pozyskać Memphisa Depaya. Choć napastnika w swoich klubach chętnie widzieliby też inni to jednak Roma wydaje się być na uprzywilejowanej pozycji. Przewaga polega na tym, że Depaya reprezentuje Sports Entertainment, agencja, pod której opieką znajdują się także Vermaelen i wspomniany wcześniej Strootman.  Ten ostatni może stanowić istotny argument podczas negocjacji. Strootman i Depay przez dwa sezony grali razem w PSV Eindhoven.

Po tym jak Manchester United wykupił kartę zawodniczą holenderskiego napastnika Kevin Strootman pogratulował koledze w mediach społecznościowych. Być może już wkrótce będą kolegami także na boisku. 

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Holandia, AS Roma, Thomas Vermaelen, PSV Eindhoven, Kevin Strootman, Memphis Depay

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze