Dołącz do Redakcji

Redakcja | 27.11.2016 15:53 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Jeśli znasz i pasjonujesz się zmaganiami o klubowy Puchar Europy, jeśli interesuje Cię współpraca z ludźmi młodymi i kreatywnymi - dołącz do nas!

Sezon 2016/17 w pełni, dobiega końca faza grupowa Ligi Mistrzów. Jak co roku otwieramy bramy redakcyjne by znaleźć kolejnych, pełnych pomysłów i zapału, przyszłych Redaktorów serwisu LigaMistrzow.com.

Nasz serwis tworzony jest przez grupę młodych ludzi, większość to studenci, którzy chorują na nieuleczalną chorobę zwaną 'Piłka Nożna'. Zwłaszcza od września do maja objawy tej przypadłości są bardzo intensywne co doprowadza nas do niepohamowanego wręcz szaleństwa. Jeżeli również Ty masz podobne dolegliwości, piłka kopana w najlepszym europejskim i światowym wydaniu jest dla Ciebie tematem numer jeden - nie czekaj tylko pisz maila!

Szukamy kandydatów na stanowisko Moderatora Serwisu. Do Twoich zadań będzie należała m.in. obsługa meczów w ramach LM czyli ustawienie składu, edytowanie statystyk czy wprowadzanie zdarzeń boiskowych.

Od kandydatów oczekujemy ukończonych 17 lat, kreatywności, inowacyjności, obiektywizmu, wiedzy o aktualnych wydarzeniach w futbolu europejskim. Masz okazje zdobyć doświadczenie, pokazać innym swoje prace czy zwyczajnie mieć satysfakcję z tworzenia projektu zwanego LigMistrzow.com!

Wszystkie zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o nadsyłanie swoich zgłoszeń na adres: praca@ligamistrzow.com - w tytule maila proszę wpisać 'Nabór na moderatora'.

  Nie jest to praca na cały etat, na pół etatu ani nawet na ćwierć. Całość zadań może zamknąć się w kilku minutach dziennie i kilkudziesięciu w czasie dnia meczowego. Cała Redakcja tworzy serwis z pasji do piłki, czekamy i na Ciebie.

Więcej informacji o wytycznych na poszczególne stanowiska znajdziecie pod odnośnikiem Praca, dostępnym w stopce redakcyjnej albo od razu TUTAJ.

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze