Zidane: Ronaldo dostanie wolne w środku tygodnia

Autor: Michał Nowacki | 29.11.2016 22:03 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Trener Realu Madryt, Zinédine Zidane zapewnił, że Crisitano Ronaldo odpocznie w meczu o Puchar Króla, aby zebrać siły na mecz z Barceloną. Francuski trener ujawnił, że z Cultural Leonesa zagra Carlos Henrique Casimiro.

Real wygrał bez Portugalczyka pierwszy mecz 7:1 i w rewanżu przed własną publicznością może być pewny awansu do dalszej rundy.

– Środowe spotkania to szansa dla Ronaldo, aby miał okazję trochę odpocząć. Prawdą jest, że wynik 7:1 to dobra sytuacja dla nas, ale musimy szanować przeciwnika i fanów, którzy przychodzą na nasze mecze. Cultural Leonesa to dobry zespół, który może sprawić nam problemy. Carlos Henrique Casimiro dostanie szansę gry. Będzie to jego pierwszy występ po kontuzji, więc będziemy musieli zobaczyć i sprawdzić, jak czuje się przed sobotnim spotkaniem z Barceloną – przyznał trener "Królewskich" na konferencji prasowej.

• Demontaż APOEL-u; dublety Ronaldo i Benzemy!

„Los Blancos” nie dali najmniejszych szans mistrzom Cypru, strzelając im w pierwszej połowie cztery gole. Po przerwie podopieczni Zinédine’a Zidane’a kontynuowali strzelaninę.

W 5. kolejce fazy grupowej czeka nas szlagierowe starcie BVB z „Kogutami”. Obie ekipy w tabeli dzieli aż osiem punktów. W innym pojedynku tej grupy, „Los Blancos” na Cyprze zmierzą się z mistrzem kraju, APOEL-em.

• Oficjalnie: Zmiany we włoskiej piłce!

Po tym, jak awansu na przyszłoroczny mundial nie wywalczyli Włosi, szef FIGC podał się do dymisji.

Ostatni raz obie „jedenastki” mierzyły się ze sobą w półfinale Ligi Mistrzów, wówczas górą byli „Królewscy”, którzy wygrali dwumecz 4:3. Dzisiejsze spotkanie przeszło do historii „Atleti”, bowiem to pierwsze derby Madrytu rozegrane na nowym stadionie „Los Colchoneros” - Wanda Metropolitano. A sam mecz stał na naprawdę wysokim poziomie. Niestety zabrakło w nim bramek.