Iniesta wróci na sobotnie starcie z Realem

Autor: Michał Nowacki | 29.11.2016 22:47 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Wszystko wskazuje na to, że na sobotnie spotkanie z Realem Madryt do zdrowia wróci Andrés Iniesta. Kapitan Barcelony nabawił się kontuzji kolana w meczu z Valencią i od 22 października nie grał w piłkę. W sobotę ma być do dyspozycji Luisa Enrique.

Na początku mówiło się, że Hiszpan nie będzie mógł grać w piłkę od sześciu do ośmiu tygodni, ale okazuje się, że gwiazdor "Blaugrany" wraca do zdrowia znacznie szybciej. Luis Enrique jest przekonany, że będzie mógł skorzystać z jego usług w sobotę przeciwko Realowi Madryt.

– Andrés Iniesta czeka na odprawę medyczną, ale jest to bardziej formalność. On trenuje z nami i widzę, że jest w doskonałym stanie. On nie będzie grał w środę, bo jest zawieszony, ale czeka na powrót przeciwko Realowi – powiedział Luis Enrique.

– Myślę, że Paco Alcácer potrzebuje więcej spokoju. Dlaczego media wywierają presję i nacisk na piłkarza, który mało gra? On potrzebuje czasu, aby się rozwijać i dostać swoje okazje na boisku. To śmieszne, aby umieszczać go pod taką presją, przyszedł do naszego zespołu, aby nam pomóc – dodał trener Barcelony.

– Mam nieskończenie wiele teorii na naszą postawę, staramy się to rozwiązać. To nie jest jedna prosta rzecz, która po naciśnięciu jednego przycisku działa i zmienia wszystko. Rozumiem sytuację. Oczywiście dałem jasne zdanie przed i po każdym meczu. Widocznie musimy poprawić pewne rzeczy, ale nie widzę żadnych oznak nadmiernego niepokoju dla innych niż pojedyncze epizody, które miały miejsce. Być może musimy być bardziej spójni, ale nie przesadzajmy mówiąc o kryzysie. Zrobiliśmy to samo w moim pierwszym sezonie i zdobyliśmy potrójną koronę później – zakończył Hiszpan.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Kontuzje , Trenerzy, Zawieszenia, Luis Enrique, Andrés Iniesta, Paco Alcacer

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze