Kluivert: Musimy zastąpić Mottę

Tomasz Kurpiewski | 30.11.2016 09:12 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Umowa włoskiego pomocnika obowiązuje do 30 czerwca 2017 roku w związku z czym włodarze PSG już zastanawiają się nad wzmocnieniami środka pola.

 Thiago Motta występuje w koszulce Paris Saint-Germian od stycznia 2012 roku i od tego momentu jest jednym z filarów drużyny. W barwach mistrza Francji zanotował już 176 spotkań. W 2017 roku Motta skończy 35 lat i oświadczył, że nie przedłuży obowiązującego kontraktu.

Decyzję pomocnika potwierdził dyrektor sportowy klubu – Patrick Kluivert.

Specjalnie dla Journal du Dimanche powiedział:

- Sposób, w jaki panuje nad piłką jest wyjątkowy. On i Verratti to uczta dla oczu, ale musimy też szanować jego wybór i już teraz myśleć nad przyszłością na tej pozycji.

Czytaj więcej o: Francja , Włochy, Paris Saint-Germain, Thiago Motta, Patrick Kluivert

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #14

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat odejścia Pjanicia z Juventusu oraz bardzo ważne wieści dotyczące przeprowadzki Grzegorza Krychowiaka do stolicy Rosji.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #12

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień zakupowego szaleństwa. Tym razem szczególną dawkę doniesień transferowych otrzymali kibice Chelsea. Poznaliśmy także nazwisko bramkarza, który zwolnił miejsce w zespole Liverpoolu dla Alissona Beckera.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #7

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy spory zakup West Hamu, wypowiedzi na temat swojej przyszłości gwiazd Chelsea oraz kolejne informacje związane z transferem Cristiano Ronaldo.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #5

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem był on szczególny dla kibiców Chelsea FC.

  czytaj więcej

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze