Wypowiedzi trenerów przed meczem Bayern Monachium – Atlético Madryt

Autor: Karol Brandt | 06.12.2016 16:35 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Carlo Ancelotti i Diego Pablo Simeone na konferencjach prasowych, w których wzięli udział mówili zgodnie o tym, że stracie ich zespołów będzie szalenie istotne. Argumentowali to tym, że zmierzą się ze sobą dwa silne kluby.

Carlo Ancelotti wypowiadał się o rywalu z ogromnym respektem:

– Pojedynki z Atlético Madryt zawsze są ważne. Mierzymy się w końcu z jedną najlepszych drużyn w Europie. A to oznacza, że mecz ten nie będzie dla nas łatwy – rozpoczął 57-letni Włoch.

– W dalszej fazie rozgrywek będziemy pod ogromną presją. Dlatego moi podopieczni muszą być wypoczęci. Do moich zadań należy to, by odpowiednio rozłożyć obciążenie – kontynuował.

– W spotkaniu z Atlético Madryt dokonam kilku roszad. Jest to podyktowane tym, że chcemy zagrać w odpowiednim rytmie, a do tego są nam potrzebni zdrowi oraz wypoczęci gracze. Arturo Vidal jest do mojej dyspozycji, lecz jeszcze nie wiem czy wyjdzie na boisko od pierwszej minuty. Philipp Lahm zagra, lecz Jérôme Boateng opuści mecz z powodu urazu barku – zakończył ex-trener Realu Madryt.

Diego Pablo Simeone mówił o tym, że już nie może się doczekać pierwszego gwizdku arbitra:

 – W naszym obozie wszyscy są podekscytowani i zarazem dobrej myśli. Nie da się inaczej spoglądać na tę rywalizację z tak ważnym i silnym zespołem. Czasami duma ze zwycięstwa jest ważniejsza od trzech punktów. Być może tak będzie w starciu z Bayernem Monachium – rozpoczął 46-letni Argentyńczyk.

– Moim zdaniem Bayern Monachum to bardzo skomplikowany zespół. W ostatnim czasie miał małą zadyszkę, lecz znam Carlo Ancelottiego i wiem, że jego zespół będzie walczył o triumf we wszystkich rozgrywkach, w których bierze udział – dodał.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Atletico Madryt, Bayern Monachium, Hiszpania, Niemcy, Carlo Ancelotti, Trenerzy, Diego Simeone, Bayern - Atl. Madryt 2016-12-06

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Brak komentarzy, bądź pierwszym komentującym

Twój komentarz

Zaloguj się, aby komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się, szybko i wygodnie.