Mchitarjan: Zadowolony z gola w barwach United

Autor: Michał Nowacki | 09.12.2016 13:22 | komentarzy: 10 | kategoria: News |

Manchester United zapewnił sobie awans do fazy pucharowej w Lidze Europy. Gole zdobyli na początku drugiej połowy Henrich Mychitarian i w końcówce meczu Zlatan Ibrahimović.

Ormianin tym bardziej mógł się cieszyć, gdyż był to jego pierwszy gol dla "Czerwonych Diabłów". Odkąd w lipcu trafił na Old Trafford zmagał się z kontuzją i był krytykowany za słabe występy. Jednak w meczu z Zorią Ługańsk błysnął formą i strzelił gola.

– Ten gol może zdjąć ciężar z moich barków. Jednak moim następnym celem jest zagrać na Old Trafford. Chcę strzelić gola przed własną publicznością. I obiecuję, że dam z siebie wszystko w meczu przed własnymi kibicami – rzekł Ormianin w rozmowie z BT Sport.

– Druga połowa była lepsza w naszym wykonaniu niż pierwsza, nie graliśmy na początku tak dobrze i nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego miejsca, brakowało nam zrozumienia ze sobą. Jednak w drugiej połowie było odwrotnie, graliśmy bardzo dobrze, próbowaliśmy poprawić swoją grę i wynik. Stworzyliśmy przestrzeń dla skrzydłowych i napastników. Wayne Rooney stworzył wolne miejsce dla mnie, a ja dzięki temu zdobyłem gola. Później zrobił to Zlatan Ibrahimović. Mieliśmy dużo miejsca do gry z przodu. Najważniejszą rzeczą jest to, że wygraliśmy i jesteśmy w fazie pucharowej – dodał pomocnik "Czerwonych Diabłów".

W niedzielę Manchester United u siebie podejmie Tottenham Hotspur. 

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Kontuzje , Zlatan Ibrahimović, Wayne Rooney, Henrich Mchitarjan

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (10)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze