Bazoer opuści w styczniu Ajax?

Autor: Michał Nowacki | 12.12.2016 20:40 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Wysoko ceniony pomocnik Ajaksu Amsterdam, Riechedly Bazoer znalazł się na liście życzeń Barcelony, Arsenalu i Wolfsburga. Wiele wskazuje na to, że piłkarz ofert się może spodziewać już w styczniu 2017 roku. W dodatku wydaje się, że trener, Peter Bosz już się pogodził z odejściem Holendra w środku sezonu.

Zawodnik ma zaledwie 20 lat i ponad 60 występów w barwach klubu, do tego jest sześciokrotnym reprezentantem Holandii. Szkoleniowiec Ajaksu uważa, że odejście środkowego pomocnika jest nieuniknione i w przyszłości będzie on robił karierę w znacznie większym klubie.

– Rozmawiałem z Bazoerem w sobotę po południu i poinformował, że jego transfer jest w końcowej fazie. Rozumiem, że dyrektor sportowy, Marc Overmars podjął taką decyzję. Ten zawodnik jest na liście życzeń znacznie większych klubów i dlatego daliśmy mu wolną rękę. Podaliśmy sobie ręce i rozstajemy się w pokojowej atmosferze – ujawnił Peter Bosz na oficjalnej stronie klubu.

Zawodnik w Arsenalu miałby zastąpić kontuzjowanego Santiego Cazorlę, ale Holender jest także na liście życzeń klubów z Hiszpanii i Niemiec.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, FC Barcelona, Anglia, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Transfery, Trenerzy, Ajax Amsterdam, VfL Wolfsburg, Peter Bosz, Riechedly Bazoer

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze