Oficjalnie: Lewandowski na dłużej w Bayernie

Autor: Bartłomiej Misztal | 13.12.2016 20:39 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

As Bayernu Monachium podpisał niedawno nowy kontrakt. Będzie obowiązywać do końca czerwca 2021 roku i zapewni mu wyższe zarobki.

Wiadomo już, że Robert Lewandowski nie będzie rozglądał się za nowym pracodawcą. Niedawno podpisał nowy kontrakt z Bayernem Monachium, który będzie obowiązywać do końca czerwca 2021 roku. Zapewni mu także zarobki na poziomie 15 mln euro rocznie, a dzięki temu kapitan reprezentacji Polski będzie najlepiej opłacanym zawodnikiem Bundesligi.

 

Sam Lewandowski jest zadowolony z możliwości gry w ekipie „Bawarczyków”. Jak przyznał, może spełniać swoje marzenia. Dodatkowo, czuje się spokojny o swoją rodzinę, która za kilka miesięcy się powiększy.

 

– Dzięki temu klubowi mogę spełniać swoje marzenia. Mamy przed sobą wiele nowych wyzwań. Moja żona również dobrze czuje się w Monachium. Łatwiej jest spodziewać się dziecka w środowisku, które się tak dobrze zna – powiedział Lewandowski.

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Niemcy, Kontrakt, Robert Lewandowski

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #5

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem był on szczególny dla kibiców Chelsea FC.

  czytaj więcej
 • Pavard w Bayernie Monachium?

  22-latek z dnia na dzień jest co raz bardziej rozpoznawalny w świecie futbolu. Dobre występy w reprezentacji Francji nie uchodzą uwadze wielkich klubów, wliczając w to ekipę mistrza Niemiec.

  czytaj więcej
 • Bale w Bayernie Monachium?

  Cały czas nieznana jest przyszłość walijskiego skrzydłowego. Według ostatnich doniesień, jego usługami poważnie zainteresowani są „Bawarczycy”.

  czytaj więcej
 • Oficjalnie: Kolejne sankcje od UEFA!

  W związku ze spotkaniem Komisji Kontroli, Etyki i Dyscypliny UEFA, które odbyło się 31 maja, zapadły decyzje odnośnie ukarania klubów oraz piłkarzy.

  czytaj więcej

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze