Oficjalnie: Lewandowski na dłużej w Bayernie

Autor: Bartłomiej Misztal | 13.12.2016 20:39 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

As Bayernu Monachium podpisał niedawno nowy kontrakt. Będzie obowiązywać do końca czerwca 2021 roku i zapewni mu wyższe zarobki.

Wiadomo już, że Robert Lewandowski nie będzie rozglądał się za nowym pracodawcą. Niedawno podpisał nowy kontrakt z Bayernem Monachium, który będzie obowiązywać do końca czerwca 2021 roku. Zapewni mu także zarobki na poziomie 15 mln euro rocznie, a dzięki temu kapitan reprezentacji Polski będzie najlepiej opłacanym zawodnikiem Bundesligi.

 

Sam Lewandowski jest zadowolony z możliwości gry w ekipie „Bawarczyków”. Jak przyznał, może spełniać swoje marzenia. Dodatkowo, czuje się spokojny o swoją rodzinę, która za kilka miesięcy się powiększy.

 

– Dzięki temu klubowi mogę spełniać swoje marzenia. Mamy przed sobą wiele nowych wyzwań. Moja żona również dobrze czuje się w Monachium. Łatwiej jest spodziewać się dziecka w środowisku, które się tak dobrze zna – powiedział Lewandowski.

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Niemcy, Kontrakt, Robert Lewandowski

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

  • auman2 Zwycięzca grupy
    Dobra decyzja ze strony Bayernu. Myślałem, że będzie chciał przejść do Realu, ale z Bayernem LM też wygra.
  • Cichyfx Legenda
    I to różni Bayern od Borussi. Tam potrafią doceniać zawodników i nie ma takich chorych sytuacji, gdzie "Polak nie może być najlepiej zarabiającym piłkarzem w klubie". Odejscie Roberta z BVB to najlepsza decyzja jaką mógł podjąć.
  • auman2 Zwycięzca grupy
    Zgadzam się. Odejście Roberta to jedna z największych porażek zarządu.

Twój komentarz

Zaloguj się, aby komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się, szybko i wygodnie.