Jese Rodriguez nie przejdzie do Las Palmas

Tomasz Kurpiewski | 30.12.2016 12:28 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Obecny sezon w wykonaniu PSG nie należał do najlepszych. Po 19 kolejkach klub z Paryża zajmuje dopiero trzecie miejsce tracąc aż pięć punktów do lidera. W przypadku tej drużyny taka sytuacja jest niemal sensacją.

Ostatnie transfery, jak i forma całego zespołu nie przekonują. Ani Jese Rodriguez, który niedawno zamienił Real Madryt na PSG, ani rewelacja poprzedniej rundy Hatem Ben Arfa nie byli w stanie odmienić sytuacji klubu. Obaj zawodnicy nie prezentowali wysokiego poziomu, w związku z czym prawie nie wychodzili na murawę. Głównie dlatego w ostatnich dniach coraz częściej mówiło się o potencjalnych zmianach w drużynie. Dotyczyło to przede wszystkim Jese Rodrigueza. Byłego piłkarza Realu Madryt łączono z innym hiszpańskim klubem.

Miguel Angel Ramirez, prezes Las Palmas, wypowiedział się na temat tych doniesień.

- Jese Rodriguez to wielki piłkarz. Chcę, żeby do nas dołączył, ale wciąż pozostaje zawodnikiem PSG i ma bardzo wysoką pensję. Również Liverpool, Milan i Roma się nim interesują i są gotowi zapłacić mu odpowiednie kwoty. My natomiast, nie możemy sobie na to pozwolić. Jesteśmy przez to w tyle i musimy oczekiwać na ich ruchy. Nie chcemy robić fałszywych nadziei.  

Czytaj więcej o: Hiszpania, Francja , Transfery, Paris Saint-Germain, Jese Rodriguez, UD Las Palmas

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze