Konkurs na nowe logo LigaMistrzow.com!

Redakcja | 10.01.2017 17:32 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Mamy przyjemność ogłosić konkurs na logo, które będzie towarzyszyć serwisowi LigaMistrzow.com wraz z uruchomieniem jego nowej odsłony.

Nowa odsłona serwisu LigaMistrzow.com zbliża się wielkimi krokami. Jedynym problemem jest stworzenie nowego logo, które będzie wizytówką naszej kolejnej przemiany. W związku z tym, zgłaszamy się z prośbą do Was wszystkich o stworzenie takiego logo. Wzywamy więc wszystkich grafików, rysowników, grafficiarzy, architektów, malarzy i ludzi, którzy po prostu lubią rysować. To Wy, a dokładnie jeden z Was stworzy logo, które będzie towarzyszyć serwisowi LigaMistrzow.com.

Co musi się zawrzeć w nim? Nazwa serwisu, element piłkarski, kolor granatowy, będący elementem Ligi Mistrzów. Wszystko inne zależy już tylko od Waszej wyobraźni. Prace muszą być nadesłane w postaci grafiki wektorowej (formaty SVG, EPS, PDF) do 22 stycznia na adres: kontakt@ligamistrzow.com. Później wybierzemy zwycięzcę, który otrzyma specjalną nagrodę oraz pomoże Nam w stworzeniu nowej odsłony serwisu. Liczymy na Was!

Czytaj więcej o: LigaMistrzow.com, Konkurs

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

  • VeBpl Triumfator
    czy będą jakieś zmiany po za logiem? ;)

Twój komentarz

Zaloguj się, aby komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się, szybko i wygodnie.