Właściciel Tianjin Quanjian: Interesowaliśmy się Diego Costą

Autor: Karol Brandt | 17.01.2017 12:20 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Shu Yuhui w telewizji klubowej drużyny, której jest właściciel, potwierdził zainteresowanie napastnikiem Chelsea FC oraz kilkoma innymi snajperami z europejskiego topu.

– Nasz klub miał ogromne plany inwestycyjne, które zniweczyły nowe przepisy. Potrzebujemy „9”, dlatego złożyliśmy ofertę za Benzemę. Próbowaliśmy również z Falcao – rozpoczął.

– Będąc z wami szczery, klub przygotował kontrakty dla wspomnianego Falcao oraz Raúla Jiméneza. Uzgodniliśmy z nimi nawet zarobki oraz bonusy. Doszliśmy do porozumienia, ale nowe przepisy sprawiły, że na ten moment jesteśmy zmuszeni odpuścić – kontynuował.

– W ostatnim czasie spotkałem się z Mendesem, który tutaj przyleciał. W tym okresie zainteresowaliśmy się Diego Costą. Jednak klub gotów był go puścić dopiero w czerwcu. To samo tyczyło się Cavaniego, lecz wtedy bylibyśmy już na półmetku rozgrywek – dodał.

– Rozmawialiśmy z naszym trenerem o możliwości pozyskania Luísa Fabiano, lecz Fabio Cannavaro zdecydował, że Nikola Kalinić bardziej pasuje do naszego stylu gry – zakończył Shu Yuhui.

Władze Chinese Super League w ostatnim czasie zaostrzyły przepisy, które obecnie zakładają brak dodatkowego miejsca na boisku dla Azjaty oraz tylko trzech obcokrajowców przebywających jednocześnie na boisku.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Francja , Transfery, Portugalia, Benfica Lizbona, Karim Benzema, Paris Saint-Germain, Edinson Cavani, Luis Fabiano, Radamel Falcao, ACF Fiorentina, AS Monaco, Diego Costa, Raúl Jiménez, Nikola Kalinić, Tianjin Quanjian

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Brak komentarzy, bądź pierwszym komentującym

Twój komentarz

Zaloguj się, aby komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się, szybko i wygodnie.