Toure odmawia Jiangsu

Tomasz Kurpiewski | 24.01.2017 13:59 | komentarzy: 9 | kategoria: News |

Yaya Toure znalazł się na celowniku kilku klubów z ligi chińskiej, ale sam zawodnik ma jasny przekaz: zostaje w Europie.

Agent piłkarza potwierdził, że jego klientem interesowały się chińskie kluby. Sam zawodnik, zapytany przez dziennikarzy, powiedział, że nie ma zamiaru przenosić się do innej części świata. Z taką decyzją muszą pogodzić się działacze Jiangsu Suning, którzy uznali Toure za priorytet w tym okienku transferowym. Zgodnie z ich ofertą, piłkarz Manchesteru City miał zarabiać 31 milionów euro za sezon. Całą sytuację skomentował następująco:

- Przenosiny do Chin? Czuję się jeszcze młody. Chcę grać w Europie, przede wszystkim w Anglii, i robić to jeszcze przez co najmniej rok. Ciągle powtarzam, że gdybym grał w Chinach to w krótkim czasie byłbym zdenerwowany. W piłkę się gra, bo się to lubi czy dlatego, że lubi się pieniądze? Ja gram, ponieważ sprawia mi to przyjemność. Spójrzcie na mojego kolegę Ibrę. On ma 35 lat i liczy się dla niego, tak jak i dla mnie, tylko granie. Wszystko, co jest potem to tylko bonus.

Czytaj więcej o: Anglia, Manchester City, Yaya Toure

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (9)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze