Kontuzja lidera defensywy AS Monaco!

Autor: Karol Brandt | 24.01.2017 15:10 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Środkowy obrońca sprowadzony poprzedniego lata z Torino doznał urazu.

Kamil Glik po dołączeniu do zespołu zarządzanego przez Leonardo Jardima niemal od razu wyrósł na lidera defensywy ekipy, który na co dzień rozgrywa swoje spotkania na Stadionie Ludwika II w Monaco. W bieżącym sezonie Polak wystąpił w aż 30 meczach, co pokazuje jak ważną jest on postacią w układance portugalskiego szkoleniowca.

Już jutro „Czerwono-Biali” zmierzą się z Nancy. Do rywalizacji z udziałem tych dwóch drużyn dojdzie w ramach półfinału Pucharu Ligi Francuskiej. Przed tym spotkaniem Leonardo Jardim spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej, podczas której ogłosił, że Kamil Glik zmaga się kontuzją mięśniową. Były trener Sportingu CP dodał, że 50-krotny reprezentant Polski urazu nabawił się w końcówce niedzielnego meczu ligowego z Lorient.

Kontuzja rosłego stopera wydaje się być niegroźna, lecz opiekun AS Monaco woli dmuchać na zimne i z wielką dozą prawdopodobieństwa jutro pozwoli mu odpocząć, by ten był w pełni sił na niedzielne starcie ligowe z Paris Saint-Germain, które może mieć ogromne znaczenia w kontekście walki o mistrzostwo Francji. 

Czytaj więcej o: Kontuzje , Coupe de la Ligue, Kamil Glik, AS Monaco

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze