Manolas dogadany z Interem?

Autor: Michał Nowacki | 03.02.2017 08:03 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Środkowy obrońca, Kostas Manolas uzgodnił warunki kontraktu z Interem Mediolan, do którego trafi po zakończeniu sezonu. Ekipa z Giuseppe Meazza pozyska stopera w lecie, który podpisze pięcioletnią umowę i zarabiać będzie 4,5 miliona euro za sezon. Kwota odstępnego ma oscylować w granicach 44 milionów euro.

Roma chciała podpisać nową umowę z defensorem, ale obie strony nie mogły osiągnąć porozumienia. 25-latek ma umowę ważną do lata 2019 roku i ekipa ze Stadio Olimpico musi się pogodzić z odejściem swojego gwiazdora. To praktycznie ostatni moment, aby uzyskać za sprzedaż zawodnika wielkie pieniądze, gdyż w przyszłym roku zostanie mu rok do wygaśnięcia umowy i wówczas jego wartość drastycznie spadnie.

Grek jest także na liście życzeń Paris Saint-Germain, zaś w lecie zeszłego roku ekipy z Anglii: Manchester United, Chelsea i Arsenal składały zapytanie o tego obrońcę. Ostatecznie wszystkie kluby z Anglii zrezygnowały z pozyskania Greka. "Czerwone Diabły" wolały zakontraktować Erica Bailly'ego, do Chelsea wrócił David Luiz, zaś Arsenal wzmocnił Shkodran Mustafi z Valencii.

Kostas Manolas dołączył do Romy z Olympiakosu w 2014 roku za kwotę 15 milionów euro i od tamtej pory zagrał ponad 100 meczów dla stołecznego klubu.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Chelsea FC, Inter Mediolan, Manchester United, Anglia, Francja , Włochy, Transfery, Kontrakt, AS Roma, Paris Saint-Germain, Kostas Manolas

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze