Lewandowski: Potrzebowałem czasu, aby zrozumieć styl gry Robbena

Autor: Michał Nowacki | 04.02.2017 09:43 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Robert Lewandowski przyznał, że potrzebował dużo czasu zanim przyzwyczaił się do gry i charakteru Arjena Robbena. Teraz Polak ujawnia, że znakomicie się rozumie z holenderskim skrzydłowym. Spekulowano, że Holender gra egoistycznie i Lewandowski musiał wiele razy ukrywać swoją złość na zachowanie skrzydłowego na boisku. Obecnie sprawa ucichła i obaj piłkarze zaczęli się lepiej rozumieć.

– Na początku było mi ciężko porozumieć się z Robbenem. Musiałem przyzwyczaić się do niego. Nasze style gry bardzo się różniły. Warto spojrzeć jak teraz to wygląda. Potrafimy na siebie spojrzeć przez sekundę i wiemy, który z nas co planuje. To jest niesamowite uczucie na boisku. On wie, co ja chcę zrobić i ja wiem, jak on chce zagrać. Arjen Robben jest wspaniałym piłkarzem i miłym facetem – stwierdził Robert Lewandowski w rozmowie z AD.

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Niemcy, Arjen Robben, Robert Lewandowski

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Bale w Bayernie Monachium?

  Cały czas nieznana jest przyszłość walijskiego skrzydłowego. Według ostatnich doniesień, jego usługami poważnie zainteresowani są „Bawarczycy”.

  czytaj więcej
 • Oficjalnie: Kolejne sankcje od UEFA!

  W związku ze spotkaniem Komisji Kontroli, Etyki i Dyscypliny UEFA, które odbyło się 31 maja, zapadły decyzje odnośnie ukarania klubów oraz piłkarzy.

  czytaj więcej
 • Juventus wykupił Douglasa Costę

  Włodarze "Starej Damy" zdecydowali się na wykupienie Brazylijczyka z Bayernu Monachium.

  czytaj więcej
 • Ter Stegen: Jestem rozczarowany decyzją trenera

  Wszystko wskazuje na to, że 26-latek nie będzie podstawowym bramkarzem reprezentacji Niemiec na mundialu w Rosji, mimo iż ma ze sobą fenomenalny sezon w barwach Barcelony.

  czytaj więcej
 • Jedenastka Ligi Mistrzów 17/18

  Kolejny sezon Champions League dobiegł końca. Bez wątpienia rozgrywki te po raz kolejny nas zaskoczyły. Mieliśmy wiele niespodziewanych wzlotów i upadków, wielkich zwycięstw i spektakularnych porażek. Te wszystkie czynniki rzecz jasna miały wpływ na nasze skromne zestawienie najlepszych piłkarzy tej edycji Ligi Mistrzów.

  czytaj więcej

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze