Da Laurentiis: Higuain? Dałbym mu więcej pieniędzy niż Juve

Tomasz Kurpiewski | 07.02.2017 14:48 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Tym zdaniem prezes Napoli po raz kolejny wypowiedział się na temat sprzedaży Higuaina. Odniósł się także do nadchodzącego dwumeczu z Realem Madryt.

- Żaden zespół nie jest niepokonany. Istnieje zbyt wiele czynników, które wpływają na wynik spotkania. W ostatnich latach Napoli znacznie się poprawiło i ma większy głód zwycięstwa niż Real, który zdążył już wygrać wszystko. Nasi piłkarze na pewno będą pozytywnie nastawieni. Kibice także okażą się pomocni.

Aurelio De Laurentiis ujawnił też kulisy największego transferu w letnim okienku.

- Rok temu Juventus dał nam duże szanse na zdobycie mistrzostwa, ale nie wykorzystaliśmy tego. Obecnie jesteśmy silniejsi, ponieważ brak Higuaina uświadomił Sarriemu, że musimy wrócić do gry zespołowej. Dzięki temu zmobilizował innych zawodników. Higuain ma fantastyczną rodzinę, ale podzieloną na pół. Pierwsza część, bardziej sentymentalna, jest reprezentowana przez niego i jego ojca. Druga natomiast, to jego brat Nicolas i matka, których interesują bardziej aspekty komercyjne. Kiedy skontaktowaliśmy się z Nicolasem, powiedział nam, że Gonzalo chce grać w zespole z gwiazdami. Być może myślał też o zdobyciu Ligi Mistrzów. Życzę mu tego trofeum, ale dopiero po tym, jak ja je zdobędę.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Włochy, Gonzalo Higuain, SSC Napoli

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

  • JuveT Triumfator
    Zgadza się Napoli jest lepsze niż wcześniej, ale najpierw to Real muszą pokonać by myśleć o finale. To będzie sprawdzian dla nich i okaże się jaki progres zaliczyli.
  • Innoc3nt Legenda
    Ale po co komu Higuain? To taki dobry napastnik? Chyba jednak Milik może być lepszy od niego, o ile już nie jest.

Twój komentarz

Zaloguj się, aby komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się, szybko i wygodnie.