Matuidi i Umery wspierają młodego bramkarza PSG

Autor: Michał Nowacki | 08.02.2017 14:46 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Niewiele brakowało i we wczorajszym spotkaniu po błędzie bramkarza Paris Saint-Germain mogło zremisować 1:1 z OSC Lille. Alphonse Aréola może mówić o szczęściu, gdyż w doliczonym czasie gry Lucas Moura dał prowadzenie drużynie, choć zdobył bramkę znajdując się na pozycji spalonej.

Kevin Trupp aktualnie leczy uraz uda, aby móc zagrać w Lidze Mistrzów z Barceloną i obecnie jego miejsce między słupkami zajmuje młody Alphonse Aréola. Blaise Matuidi jednak stanął w obronie rodaka.

– Wszyscy popełniamy błędy, on jest jeszcze młodym bramkarzem. Mimo wszystko wszyscy ufają mu w klubie i jest on świetnym golkiperem. Czasami możemy być niekochani, aby następnego dnia zostać bohaterem – przyznał Francuz.

– Alphonse Aréola jest młody i musi nabrać więcej doświadczenia. Wierzę, że życie tych negatywnych rzeczy pomoże mu w przyszłości – rzekł Unai Emery, trener PSG.

– Widziałem wzrok Lucasa Moury po zdobyciu gola, on sam był zaskoczony, że bramka została uznana. On był na spalonym przecież, nie 50 centymetrów, ale o cały metr. Najgorsze jest to, że sędzia przeprasza po zakończeniu meczu, kiedy tracimy gola w doliczonym czasie gry. Nie zdobywamy nawet punktu i jesteśmy sfrustrowani – stwierdził pomocnik OSC Lille, Julian Palmieri, który skomentował decyzję Francoisa Letexiera.

Czytaj więcej o: Francja , Trenerzy, Unai Emery, OSC Lille, Paris Saint-Germain, Blaise Matuidi, Alphonse Areola

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze