Suárez może mieć większe problemy po czerwonej kartce?

Autor: Michał Nowacki | 08.02.2017 15:54 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Napastnik Barcelony, Luis Suárez obejrzał wczoraj dwie żółte kartki i na pewno nie zagra w finale Copa del Rey. Jednak to nie koniec zmartwień Urugwajczyka, któremu grozi zawieszenie w tym turnieju także w sezonie 2017/2018.

Sprawa się przedstawia w ten sposób, że zawodnik nie chciał od razu opuścić murawy, ani zejść do szatni. Barcelona się będzie chciała odwołać od drugiej żółtej kartki, ale wielce prawdopodobne, że nie tylko zostanie ona odrzucona, ale także kara zostanie przedłużona na kolejny sezon.

– Napastnik Barcelony, Luis Suárez obejrzał drugą żółtą kartkę w 90. minucie i nie chciał od razu opuścić boiska. Lekceważył moje uwagi. Kiedy zszedł z murawy stał na schodkach do szatni i oglądał mecz do ostatniego gwiazdka, choć czwarty sędzia wiele razy prosił, że ma iść do szatni. Także jego lekceważył Urugwajczyk – napisał w oficjalnym raporcie pomeczowym Jesús Gil Manzano, sędzia główny wczorajszego pojedynku z Atlético Madryt.

Dziennikarze w Hiszpanii spekulują nawet, że przez zachowanie snajpera może spotkać znacznie dłuższa kara, która będzie trwać także w sezonie 2017/2018.

– Ja nie faulowałem nikogo, ale arbiter chciał tą sytuację widzieć inaczej. Jestem zły, ale już ta sytuacja zaczyna mnie bawić. Nawet Jesús Gil Manzano nie powiedział mi za co dostałem kartkę i wcale mnie to nie dziwi – rzekł poirytowany Urugwajczyk.

Czytaj więcej o: Atletico Madryt, FC Barcelona, Hiszpania, Zawieszenia, Luis Suarez, Sędziowie, Copa del Rey

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze