De Laurentiis: Marzę o pozyskaniu Ibrahimovicia. Agent snajpera niczego nie wyklucza

Autor: Michał Nowacki | 16.02.2017 10:25 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Prezydent Napoli, Aurelio De Laurentiis wyznał, że jego marzeniem byłoby ściągnąć do klubu Zlatana Ibrahimovicia. Szwed w lecie zeszłego roku za darmo odszedł z Paris Saint-Germain na Old Trafford.

– Moim transferowym marzeniem byłoby ściągnąć Zlatana Ibrahimovicia do nas. Miałem okazję jeść z nim kolację w Los Angeles, to miły gość, choć często się wydaje, że jest zły – przyznał prezydent neapolitańskiego klubu.

Natomiast agent napastnika, Mino Raiola wypowiedział się na ten temat we wrześniu zeszłego roku.

– Wszystko co mogę powiedzieć na ten temat to, że Ciro Ferrara zakończy swój pożegnalny mecz na San Paolo. Zlatan zadzwonił do mnie i powiedział mi: "Mino, chciałbym zakończyć moją karierę w Napoli. Dlatego, że mentalność neapolitańczyków jest mi bliska a jeśli Serie A wyglądać będzie tak jak wtedy, kiedy w niej grałem to chcę tam wrócić – przyznał Mino Raiola w CRC.

 

Ibrahimović powiedział natomiast, że ma ofertę przedłużenia kontraktu z "Czerwonymi Diabłami" o kolejny rok, ale nie podjął jeszcze żadnej decyzji.

Agent napastnika, Mino Raiola, niedawno związany Szweda z przejściem do Serie A strój i Aurelio De Laurentiis czuje byłby idealny

 

Prezydent Napoli Aurelio De Laurentiis mówił o swoim przywiązaniu do Zlatan Ibrahimovic i twierdzi, że napastnik Manchesteru United byłby jego marzeniem podpisanie.

Man Utd pewni Griezmann transakcji

Agent Ibrahimovicia, Mino Raiola, mówił niedawno o "miłości" 35-letniego dla Napoli i przyznał, że mógł ulec pokusie, aby przenieść się do San Paolo.

Szwedzki napastnik podobno hit cele niezbędne, aby zdobyć jeden rok przedłużył kontrakt z United, ale nie chciał potwierdzić , czy weźmie się możliwość pozostania na Old Trafford na kolejny sezon.

A saga teraz podjąć kolejny skręt z De Laurentiis sugerując, że była gwiazda Paris Saint-Germain byłby idealny nabycia.

"Moim marzeniem podpisania? Zawsze staram się iść do przodu z tym, co mam", powiedział w wywiadzie dla pisarza i byłego burmistrza Rzymu, Walter Veltroni.

Jeden , że chciałbym, jednak to, że gigant, który jest teraz w Manchesterze United. Miałem go jako gość kolacji w Los Angeles, a on jest bardzo miły, choć zawsze wydaje się zły.

"Wiesz, ten mówię, prawda?"

Przedstawiciel Ibrahimovic powiedział we wrześniu ubiegłego roku, że do przodu wyraził zainteresowanie kończąc karierę w Napoli.

"Wszystko, co mogę powiedzieć to to, co gra pożegnalnej Ciro Ferrara jest w San Paolo, Zlatan zadzwonił do mnie i powiedział mi:" Mino, chciałbym zakończyć moją karierę w Neapolu "," Raiola powiedział CRC.

"To dlatego, że mentalność Neapolitans jest jeden najbliżej jego, a jeśli [Serie A] pozostało jak było wtedy, mógłby zrobić tylko to."

"Inter powinien spróbować podpisać Gabriel Jezusa"

Ibrahimovic sam powiedział, że jest jeszcze do podjęcia decyzji o tym, czy nie podpisać przedłużenie z United, pomimo menedżer Jose Mourinho, podkreślając, że w listopadzie był chętni, aby utrzymać blokadę odtwarzacza.

"Opcja jest już spełniony. Ale nic nie zrobiły, z mojej strony," Ibrahimovic powiedział. "Poczekamy i zobaczymy. Zobaczmy, co się dzieje."

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Włochy, Transfery, Trenerzy, Kontrakt, Zlatan Ibrahimović, Aurelio De Laurentiis, SSC Napoli

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze