Krychowiak poprosił o jeszcze jeden mecz w rezerwach

Autor: Michał Nowacki | 19.02.2017 10:18 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Grzegorz Krychowiak wyleczył już swój uraz, ale w dzisiejszym meczu z Toulousą jeszcze nie zagra. Polski pomocnik wystąpi w meczu rezerw, aby nabrać rytmu meczowego, zaś do pierwszego składu Paris Saint-Germain powinien wrócić w najbliższych tygodniach. Od grudnia leczy on kontuzję, w tym sezonie zagrał w 16 meczach we wszystkich rozgrywkach.

– Mówię o wszystkich moich zawodnikach, więc także o Krychowiaku. On ma dużą konkurencję na swojej pozycji w tej chwili. Adrien Rabiot zastępuje go, obecnie wypada z gry Thiago Motta, więc jest to bardzo trudna sytuacja. Krychowiak nie będzie częścią drużyny w niedzielnym meczu, ale on będzie z rezerwami. Jest to kwestia rywalizacji, poprosił mnie, że chce jeszcze jeden mecz zagrać w rezerwach. On może znowu być częścią pierwszej drużyny w nadchodzących tygodniach. Musi mieć pewność, że jest gotowy i dlatego zagra z rezerwami teraz, aby zyskać rytm meczowy – powiedział Unai Emery.

Thiago Silva nie grał z Barceloną w Lidze Mistrzów z powodu kontuzji. W spotkaniu z "Blaugraną" Ángel Di María strzelił dwa gole, ale nabawił się urazu mięśni. Do klubu w styczniu przyszedł Goncalo Guedes, ale wątpliwe, aby dzisiaj zagrał od pierwszych minut.

– Goncalo Guedes to młody zawodnik i będzie musiał być cierpliwy. On trenuje bardzo dobrze i wykazuje dużo zaangażowania. Przygotowuje się, aby być na każdy mecz, bo zawsze daję mu kilka minut do gry. On będzie częścią drużyny, jestem bardzo zadowolony z niego. Oczekiwania w PSG są nawet wyższe niż w Benfice. Musi zachować ciągłe postępy – dodał trener PSG.

Czytaj więcej o: Francja , Kontuzje , Trenerzy, Unai Emery, Paris Saint-Germain, Angel Di Maria, FC Toulouse, Grzegorz Krychowiak

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze