Navas: Ponoszę winę za remis z Las Palmas

Autor: Michał Nowacki | 02.03.2017 16:49 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Bramkarz Realu Madryt, Keylor Navas przyznał, że powinien lepiej się zachować przy jednym z goli w meczu z Las Palmas. Kevin-Prince Boateng dostał długie podanie na połowę Realu i pobiegł na bramkę. Bramkarz wyszedł zza pola karnego, aby pomóc Marcelo zatrzymać przeciwnika.

Kostarykanin będąc już poza polem karnym nie mógł pomagać sobie rękoma i przyznał, że powinien był lepiej się zachować w tej sytuacji. Kevin-Prince Boateng bez trudu posłał piłkę po ziemi i umieścił ją w pustej bramce. Navas od dłuższego czasu łączony jest z odejściem z klubu.

– Zdaję sobie sprawę, że popełniłem błąd, ale jestem spokojny. Myślę, że w całym meczu nie grałem źle, ale prawdą jest, że popełniłem błąd. Ja nie wiem czy będę w Realu na kolejny sezon, ale będę bronić swojej pozycji do końca i będę nadal pracował nad sobą, więc fani mogą mi zaufać. Chcę tylko pomóc drużynie, ponieważ wciąż zostało w lidze wiele spotkań do rozegrania. Jesteśmy świadomi, że sprawy nie idą dobrze teraz, ale jestem pewien, że dobre czasy przyjdą znowu – stwierdził Keylor Navas.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Keylor Navas, UD Las Palmas

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze