Zidane: Bale przepraszał mnie za swoje zachowanie

Autor: Michał Nowacki | 03.03.2017 05:33 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Zinédine Zidane powiedział, że Gareth Bale przeprosił za swoje zachowanie w meczu z Las Palmas i prosił o przebaczenie. Walijczyk na początku drugiej połowy zobaczył dwie żółte kartki i osłabił zespół. To pozwoliło Las Palmas strzelić dwa gole grając w przewadze liczebnej. Cristiano Ronaldo w końcówce meczu jednak strzelił dwa gole i doprowadził do remisu 3:3.

– Gareth Bale przeprosił mnie po meczu i nie był zadowolony z wyrzucenia go z boiska. Może się to zdarzyć, jest to fakt z gry i nie można tego zmienić. Byłem zadowolony po ostatnich meczach, ale ostatnio nie mogę być szczęśliwy, ale jest długi sezon i mamy zamiar to zmienić – rzekł Zinédine Zidane.

– Ludzie mówią, że sędziowie nam pomagają, ale ja nie będę się na temat wypowiadał. Nie musimy szukać wymówek na ten temat. Patrzę na to, co możemy zrobić i myślę, że możemy to zrobić jeszcze lepiej. Są takie chwile w tym sezonie, że robimy rzeczy właściwie, już trzy czy cztery mecze takie były, ale nie możemy szukać usprawiedliwienia słabych wyników tylko w kartkach – dodał Francuz.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Trenerzy, Gareth Bale, Zinedine Zidane, UD Las Palmas

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze