Trzech piłkarzy odejdzie z Realu!

Tomasz Kurpiewski | 15.03.2017 13:35 | komentarzy: 17 | kategoria: News |

Alvaro Morata, Isco i James Rodriguez najprawdopodobniej opuszczą Real Madryt w najbliższym okienku transferowym.

Dziennikarze hiszpańskiej gazety Sport nie mają co do tego wątpliwości. Trzej piłkarze nie odgrywają kluczowych ról w układance Zinedine’a Zidana w związku z czym, chcą zmienić swoje otoczenie. Mówi się, że zgody na sprzedanie zawodników udzielił również prezes klubu – Florentino Perez. Nie chce na siłę zatrzymywać graczy, za których można dostać dużo pieniędzy i zainwestować w kolejnych.

Jak donosi El Chirignuito, relacje Kolumbijczyka i dwóch Hiszpanów z trenerem nie są najlepsze. Cała trójka powiedziała, że gdziekolwiek indziej mieliby zapewnione miejsce w podstawowej jedenastce. Skarżyli się także na brak wdzięczności, gdyż byli do dyspozycji szkoleniowca w każdej chwili i zawsze robili wszystko, aby osiągnąć sukcesy z klubem. Mimo tego, ich pozycja w drużynie się nie zmieniała.

Morata, Isco i Rodriguez, jeśli trafią na listę transferową, będą bez dwóch zdań apetycznymi kąskami dla wielu topowych drużyn. Jednakże, władze klubów nie będą mogły liczyć na duże promocje. Florentino Perez zapowiedział, że do sprzedaży zawodników dojdzie wyłącznie w przypadku otrzymania wartościowych ofert.

Zarówno Isco, jak i Morata są bardzo zdeterminowani, żeby rozpocząć przygodę z nowymi klubami. Jedną z przyczyn tego są Mistrzostwa Świata w Rosji. Trener Hiszpanii, Julen Lopetegui, dał im do zrozumienia, że jeśli chcą wziąć udział w mundialu, to muszą zacząć grać bardziej regularnie.    

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, James Rodriguez, Isco, Alvaro Morata, Julen Lopetegui

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (17)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze