Transferowe plany Napoli

Tomasz Kurpiewski | 22.03.2017 13:18 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Pomimo przybycia wielu utalentowanych zawodników, wicemistrz Włoch w dalszym ciągu jest zainteresowany pozyskaniem kolejnych.

W ostatnim okienku transferowym przedstawiciele Napoli kontaktowali się z Realem Madryt w sprawie Mateo Kovacica. Chorwat nie przebywa na boisku tyle, ile by sobie życzył, przez co jego talent pozostaje uśpiony. Jednakże, po przyjściu Marko Roga, transfer jego kolegi z reprezentacji wydaje się bardziej odległy. Sami działacze tego nie wykluczają mówiąc, że wszystko zależy od serii przypadków, których przewidzieć nie można.

Innym wzmocnieniem drużyny z południa Włoch może zostać Dani Ceballos. 20-latkowi już rządzi w środkowej strefie boiska, a to nie umknęło skautom wielkich klubów. Hiszpan jest mocnym punktem Realu Betis oraz reprezentacji do lat 21. Napoli i Atletico Madryt stale obserwują młodego piłkarza i prawdopodobnie między sobą stoczą walkę o jego podpis.

- Jest mi niezwykle miło, że tak wielkie kluby się mną interesują, ale do końca sezonu jestem skoncentrowany wyłącznie na swoim obecnym. Później zobaczymy. – powiedział Ceballos w rozmowie z dziennikarzem AS

Młody pomocnik wzoruje się na Modricu i Inieście.

- Oni są prawdziwymi organizatorami gry, tak jak ja. W wolnym czasie obserwuję ich, żeby się czegoś nauczyć. Iniesta jest idolem każdego piłkarza, który gra na tej pozycji, nie tylko ze względu na znakomitą technikę, ale również na styl życia. – dodał zawodnik Betisu.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Włochy, Andrés Iniesta, Luka Modric, Mateo Kovacic, SSC Napoli, Real Betis

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze