Sidibe nie chce ryzykować

Tomasz Kurpiewski | 22.03.2017 13:39 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

AS Monaco wiele sukcesów w trwającym sezonie zawdzięcza trafionym transferom w formacji defensywnej. Djibril Sidibe i Benjamin Mendy to boczni obrońcy, którzy zasilili szeregi ekipy z Księstwa. Obaj w swoich rolach spisują się znakomicie. Nic zatem dziwnego, że w mediach już pojawiają się głosy na temat ich transferów.

24-latek, zanim opuścił Lille, miał możliwość przeniesienia się do Arsenalu. Odrzucił jednak tę ofertę i wybrał Monaco. Sidibe należy do bardzo ambitnych piłkarzy, ale jak sam mówi, cierpliwość w drodze do sukcesów jest kluczowa.

- Ze zmianą klubu wiąże się duże ryzyko. Jest możliwość, że staniesz się tylko zmiennikiem, a to byłby krok wstecz. Mało grasz, więc zechcą cię wypożyczyć, a to wcale niczego nie ułatwia. Moim głównym kryterium jest czas spędzany na boisku. Jeśli jakiś klub będzie w stanie mi to zagwarantować, wówczas przemyślę różne oferty – powiedział francuski obrońca.

- Każdy piłkarz chce grać w najlepszych zespołach. Dzisiaj jestem z Monaco, wciąż jesteśmy w Lidze Mistrzów i nadal mamy szanse na trofea w różnych rozgrywkach. Jestem tu bardzo szczęśliwy – dodał Sidibe.

Czytaj więcej o: Francja , OSC Lille, Djibril Sidibe, AS Monaco

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze