Zieliński ostrzega Juve: sezon jeszcze się nie skończył!

Tomasz Kurpiewski | 27.03.2017 11:29 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Piotr Zieliński, rozentuzjazmowany po wygranym meczu z Czarnogórą, odpowiedział na kilka pytań dziennikarzy. Wygrana w tym meczu była bardzo istotna w kontekście awansu z pierwszego miejsca w grupie.

- Jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Te zwycięstwo dało nam wiarę i dzięki niemu możemy w lepszych nastrojach przystąpić do kolejnych pojedynków. Jeśli wygramy z Rumunią, zakwalifikujemy się na mundial. Pierwsze miejsce? Oczywiście, mamy sześć punktów przewagi, ale nie możemy z tego powodu tracić koncentracji – oznajmił zawodnik SSC Napoli.

Jeden z najlepszych graczy podczas starcia z Czarnogórą odniósł się także do sytuacji we włoskich rozgrywkach.

- Sezon jeszcze się nie skończył! Chcemy wygrać wszystkie mecze i zakończyć rozgrywki na jak najwyższym miejscu. W przypadku Coppa Italia wciąż mamy szanse. Czeka nas trudny mecz z Juventusem i musimy w nim odrobić dwubramkową stratę, ale stać nas na to – powiedział Zieliński.

Reprezentant Polski nie reaguje na różne plotki transferowe i potwierdził to mówiąc o swojej przyszłości w klubie z południa Włoch.

- Premier League? Ja myślę wyłącznie o Napoli. Tutaj jest mi naprawdę dobrze i mogę być pośród takich zawodników jak Hamsik, Reina, Callejon czy Albiol. Mogę powiedzieć, że staram się grać jak najlepiej dla tej drużyny. Napoli to znakomity zespół, ze świetnymi kibicami i przepięknym miastem, dlatego nie mam ochoty stąd odchodzić.

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Włochy, Polska, Coppa Italia, SSC Napoli, piotr zieliński

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze