„Prędzej czy później wyląduje w Realu lub Barcy”

Tomasz Kurpiewski | 27.03.2017 14:44 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Tymi słowami Fabinho odpowiedział na pytanie dziennikarzy odnośnie przyszłości Kyliana Mbappe-Lottina.

O 18-letnim Francuzie jest w ostatnim czasie bardzo głośno. To wszystko jest efektem jego fenomenalnych występów. Generuje to również wiele spekulacji na temat jego przyszłości. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami młodemu Francuzowi bliżej do gigantów Ligi Hiszpańskiej niż do Premier League.

Przekonany jest o tym również jego klubowy kolega.

- Wiemy, że prędzej czy później wyląduje w Realu lub Barcy, ewentualnie w innym zespole tego kalibru. Dopóki jednak jest z nami, wszyscy na tym skorzystamy – powiedział Fabinho w rozmowie z Chuteira FC.

Brazylijski pomocnik w samych superlatywach mówił o Mbappe.

- Jest niesamowity. Mając zaledwie 18 lat jest niezwykle dojrzały na boisku i poza nim. Odgrywa w Monaco kluczową rolę i strzela wiele bramek. Dla kogoś w jego wieku udział w rozgrywkach na takim poziomie nie jest łatwe, a jemu się to udaje. I nie wspomniałem nawet o przyspieszeniu, jakim dysponuje.

Kylian Mbappe-Lottin zdobył już 19 goli w 32 występach dla AS Monaco. Zdołał w tym czasie strzelić aż dwa hattricki. Miał też ogromny udział w awansie do ćwierćfinału Ligi Mistrzów po zaciętym dwumeczu z Manchesterem City.

Czytaj więcej o: Francja , Brazylia, AS Monaco, Kylian Mbappe, Fabinho

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze